Pravidla

Čtěte pozorně!!!

 1. Každý máte svj nick. Do chatu se přihlašujte jen pod ním!
 2. Nespamujeme fóra ani chat!
 3. Vulgarismy a sex-toť je věčné téma pravidel. Mě je to v celku jedno, když dodržíte: a) u nadávek tvrdšího kalibru pište místo prostředního písmena * b) Vaše postavy, které chtějí mít sex, musí být starší 15 let a musí to být živáci c) Sex neprovozujeme na akcích a d) bude lepší, když mi napíšete a já vám udělám soukromou místnost.
 4. Nemáme tady žádné dny atd., ale to neznamená, že hru budete hrát měsíc s internzitou post jednou za týden! Max. lhůta je 7 kalendářních dní na jeden post. Pokud víte, že jedete na dovolenou nebo někam jinam, tak buďte tak laskavi a oznamte to dopředu adminovi.
 5. Nerhajeme v místnosti, kde už někdo jiný hraje. Když chceme hrát s nimi, musíme se s nimi domluvit. Pokud bychom je chtěli překvapit, oznámíme to adminovi. 
 6. Postavy se můžou vraždit, ale jen se souhlasem admina a obou aktrérů a pod dozorem admina
 7. Ten nejvyšší se nejmenuje nadramo Ten nejvyšší. Ten nejvyšší je něco jako Deerhillský bůh. Má neomezená práva. Může libovolně zasahovat do hry, křístit mrtvé nebo naopak někoho zprovodit ze světa (ale jen se souhalsem hráče). Jediný rozdíl oproti bohu je ten, že mu nemusíte nostit oběti ani ho uctívat, ale vždy ho musíte uposlechnout bez reptání. 
 8. Pokud už nebudete chtít hrát za vaši postavu, můžete provést něco na způsob asistované sebevraždy. Napište nějakému jinémuu hráči nebo adminovi, aby vaši postavu zabil. Admin o tomto kroku musí vědět a schválit ho. 
RPG Pravidla
 1. Nechci tady Mary/Gary Sue
 2. RPG od RPG má každé jinou formu psaní příspěvků. Na Deerhill se píše podle následujících: a) To, co postava dělá, píšeme normálně a bez ohraničení v nejlépe v ich formě, ale přežiju i er formu. (př. Joe Smith: Rozhlédl jsem se a u nedalekého stromu jse uviděl svoji kamarádku Kaťušu.) b) Přímou řeč píšeme do uvozovek a tučně, používáme pouze ich formu (př.Joe Smith: "Ahoj, Kaťo, jak se ti vede?" zavolal jsem na dívku, když jsem přišel blíž.) c) Myšlenky píšeme bez ohraničení kurzívou. (př. Joe Smith: Pozorně jsem si ji prohlíže. Něco mi na ni nesedělo. Ona má určitě nové vlasy, uvědomil jsem si po chvíli.)
 3. Ve fórech se hraje, na chatu se chatuje. Když už ale potřebujte urgentně něco sdělit spoluhráči, tak to napište za dvě lomítka kurzívou (př. //Už musím končit, měj se.)
 4. Neovlivňujeme spoluhráče. Př. Joe Smith: Nabídl jsem Kaťe rámě a ona se do něj následně zavěsila a šli jsme spolu do lesa.-Nevíme, jestli Kaťa příjme Joeovo rámě. Joe to napsal ale tak, že Kaťa namá jinou možnost.
 5. Všechny příspěvky píšeme pokud možno spisovně. Pouze myšlenky a přímou řeč můžeme psát nespisovně (Joe Smith: "Vodprejskni, bo mě nezajímáš!" nebo s přízvukem (Kaťuša Ivanovová: "Da, ja pryjdu tam!")
 6. Vaše postava nemůže být na dvou místech součastně. Tzn. nemůžete s postavou hrát dvě hry najednou. Pokud se přemisťujete, napište to co nejjasně.

Porušení pravidel se trestá. Tresty jsou od napomenutí až po smazání účtu!

Pochvaly a odměny:

Abych na vás nebyla jenom hnusná, připravila jsem si pro vás odměny. 
 

100 postů-aktivní člen: Možnost mi tady do toho kecat a opravovat ostatní spoluhráče.

300 postů-zasloužilý člen: Správce fóra, které si vyberete. 

500 postů-veterán: věcná cena v podobě knihy nebo něčeho podobného.

750 postů-borec: adminství (pokud budete chtít)

Stupnice platí pro hráče, nikoliv pro postavy. 

Body budete mít naspány u svého profilu. Budu je doplňovat zhruba každé dva týdny.

Pro prvních 10 (nyní 7) zaregistrovaných hráčů mám slevu 50%. Tzn. stačí mít vždy jen půlku počtu postů, aby jste dosáhli na hodnost!!!